D.U.K. (dažniausiai užduodami klausimai)

Teisinės konsultacijos gali būti teikiamos tiek atvykus j advokatų kontorą iš anksto sutartu laiku, tiek nuotoliniu būdu (iš anksto sutartu būdu ir laiku), t. y. telefonu arba nuotolinėmis ryšio priemonėmis-elektroniniu paštu, Viber, WhatsApp, Messenger, FaceTime, Zoom arba kitomis Jums patogiomis nuotolinėmis ryšio priemonėmis.
Tačiau, siekiant įvertinti Jūsų teisinę problemą ir suteikti išsamesnę teisinę konsultaciją, advokatas ir/ar advokato padėjėjas gali paprašyti pateikti atitinkamus dokumentus, susijusius su Jūsų iškilusia problema.

Teisinės paslaugos advokatų kontoroje „Win & Law“ Simonavičius ir partneriai yra mokamos. Advokatų kontoroje „Win & Law“ Simonavičius ir partneriai, dažnai taikoma praktika, jeigu klientas sudaro su advokatų kontoros advokatu ir/ar advokato padėjėju teisinių paslaugų sutartį dėl tolimesnio kliento interesų atstovavimo tam tikroje iškilusioje teisinėje problemoje (byloje), tuomet pirma teisinė konsultacija yra nemokama.
Teisinių paslaugų kaina priklauso nuo bylos sudėtingumo, darbų apimties, advokato/advokato padėjėjo teisinės kvalifikacijos ir patirties bei kitų reikšmingų aplinkybių.

Tuo atveju, jei neturite galimybės sumokėti advokatui ir/ar advokato padėjėjui iš karto visą sumą už teisines paslaugas, tuomet galima mokėti dalimis.
Atsiskaitymo tvarka, suma, terminai, aptariami individualiai su klientu teisinių paslaugų sutartyje.

Be advokato ir/ar advokato padėjėjo išlaidų už teisines paslaugas, gali būti ir papildomos išlaidos: žyminis mokestis, eksperto išlaidos, papildomų duomenų gavimas iš valstybės registrų, antstolių išlaidos ir kt., tačiau tai visuomet derinama su klientu.
Visos išlaidos priklauso nuo individualios teisinės situacijos/problemos.

Bet kokios advokato paslaugos teikiamos tik sudarant teisinių paslaugų sutartį raštu.

Skirtingai nei teisininkų, advokatų ir advokatų padėjėjų teikiamos teisinės paslaugos, už kurias klientas moka atlygį, yra prilyginamos bylinėjimosi išlaidoms, tad laimėjus ginčą teisme, jos gali būti priteisiamos iš ginčą pralaimėjusios šalies.