Raimondas Simonavičius

ADVOKATAS

Raimondas Simonavičius, – profesionalus advokatas, sukaupęs daugiau nei 24 metų profesinės patirties, yra Advokatų kontoros „Win & Law“ Simonavičius ir partneriai kontoros steigėjas, vadovaujantis partneris, subūręs patikimų advokatų ir jų padėjėjų komandą.

Savo profesinę patirtį, įgytą dirbant vidaus reikalų sistemos padaliniuose, Raimondas sėkmingai pritaiko atstovaudamas klientus administracinių nusižengimų bylose. Teismuose dažnu atveju pavyksta įrodyti, kad daugelis jo atstovautų klientų – vairuotojų yra teisūs, tad jiems skirtos policijos nuobaudos yra panaikinamos.

Ilgametė advokato praktika, įgyta patirtis bei ne tik teisinis, bet ir techninis išsilavinimas, advokatui padeda spręsti sudėtingas specialiųjų statybinių žinių reikalaujančias bylas, statybų rangos bylos, daugiabučių namų renovacija, statybos kokybės ginčai – tai dažnos advokato atstovaujamų klientų bylos, kuriose advokatas puikiai pritaiko ne tik teisinę bet ir statybinių žinių kompetenciją.

Advokatas Raimondas Simonavičius buvo pripažintas akredituotu konsultantu įgyvendinant LEADER metodą Lietuvoje. Jo sukaupta vadybos, tarpusavio santykių, bendravimo ir bendradarbiavimo, lyderystės, ES teisės aktų išmanymo patirtis suteikė puikių rezultatų konsultuojant klientus, rengusius ES strategijas ir projektus.

Advokatas Raimondas Simonavičius geba kvalifikuotai suteikti reikiamą teisinę pagalbą šių kategorijų bylose: vietos savivaldos ir viešosios teisės, statybų teisės, šeimos teisės, žiniasklaidos teisės, prievolių ir sutarčių teisės, draudimo teisės, administracinių nusižengimų bylose, garbės ir orumo gynimo ir kitų kategorijų bylose. Advokatas atlieka ikiteisminę ir teisminę mediaciją, profesionaliai atstovauja klientus visuose LR teismuose.

Įvaldęs puikius bendravimo įgūdžius, teisės profesionalas, advokatas Raimondas Simonavičius, savo patirtį puikiai išnaudoja derinant klientų interesus taikos derybose. Profesionaliai įvaldęs derybinius gebėjimus, padeda šalims užbaigti ilgai trunkančius ginčus, taikiais sprendimais. Advokatas Raimondas Simonavičius yra pripažintas teismo mediatoriumi.

Raimondas Simonavičius net keletą kadencijų yra renkamų savivaldos Tarybų narys. Per daugiau nei 12 metų praktikos savivaldos institucijoje, Raimondas puikiai orientuojasi administracinės ir viešosios savivaldos teisės srityje. Išsamiai susipažinęs su savivaldos teise reglamentuojančiais įstatymais, geba rasti tinkamiausią sprendimą savo klientui. Įgyta patirtis administracinių teismų nagrinėjamose bylose, leidžia kvalifikuotai atstovauti klientų interesus, sprendžiant bylas dėl savivaldos ar kitų valstybinio sektoriaus priimtų sprendimų.

Advokatas yra išrinktas Lietuvos advokatūros revizijos komisijos nariu, šiuo metu yra Lietuvos advokatūros regionų komiteto narys.

Raimondas Simonavičius – Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus pirmininkas.

Viktorija Narmontienė

ADVOKATO PADĖJĖJA

Advokatų kontoros „Win & Law” Simonavičius ir partneriai advokato padėjėja Viktorija Narmontienė specializuojasi civilinės teisės srityje.

Viktorija savo profesinį kelią pradėjo 2020 m. pasirinkdama Lietuvos advokatūrą. Per pastaruosius teisinės praktikos metus įgyta naudinga profesinė patirtis rengiant procesinius dokumentus, formuojant teisminių bylų strategiją, ypač prisideda prie kokybiškų teisinių paslaugų teikimo klientams.

Advokato padėjėja siekdama klientams teikti profesionalias bei kokybiškas teisines paslaugas, nuolat tobulina savo kvalifikaciją teisės srities mokymuose, seminaruose. Nuolat domisi naujai suformuota teismų praktika.

Viktorija Narmontienė teikdama teisines paslaugas klientams, vadovaujasi pagrindiniais advokatų veiklos ir elgesio principais: sąžiningumas ir nepriekaištingas elgesys, veiklos teisėtumas, kliento paslapties neatskleidimas, kompetencija ir pareigingumas, lojalumas klientui.

Siekiant klientui teikti ne tik kokybiškas bei profesionalias, bet ir šiuolaikiškas teisines paslaugas, Viktorija nuolat tobulina žinias ir informacinių technologijų srityje.

Advokato padėjėja Viktorija Narmontienė yra baigusi Kazimiero Simonavičiaus universitetą ir įgijusi teisės bakalauro, teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.

Viktorija praktikuoja šiose civilinės teisės šakose: šeimos teisė, paveldėjimo teisė, prievolių teisė, sutarčių teisė, vykdymo proceso teisė, vartotojų teisių apsauga, skolų (vaiko išlaikymo) išieškojimas Europos Sąjungoje.

Viktorija Narmontienė yra Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus narė.

Romas Gervaitis

ADVOKATAS

Romas Gervaitis yra advokatų kontoros Win & Law Simonavičius ir partneriai, advokatas, turintis 35 metus teisinio darbo stažą, teisės profesionalas. Iki tampant advokatu, R. Gervaitis 11 metų dirbo policijoje, pastaruosius 24 metus, prokuroru.

Advokatas yra baigęs Mykolo Romerio universitetą ir įgijęs teisės bakalauro ir teisės magistro kvalifikacinius laipsnius.

Advokatas Romas Gervaitis specializuojasi baudžiamosios, baudžiamojo proceso, nepilnamečių nusikaltimų ir nusižengimų, administracinės teisės, smurto artimoje aplinkoje, kelių eismo taisyklių pažeidimų ir administracinių nusižengimų bylose.

Yra Lietuvos advokatūros narys, taip pat Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus narys.

Kęstutis Kanišauskas

ADVOKATAS

Išsilavinimas: aukštasis universitetinis.
Advokato profesinė veikla (praktika) pradėta 2006-03-01.

Praktikos sritys:

  • šeimos teisė;
  • santuokos nutraukima;
  • sutuoktinių teisės ir pareigos;
  • šeimos narių tarpusavio išlaikymas;
  • tėvystės nustatymas ir pripažinimas;
  • kitos vaikų ir tėvų tarpusavio teisės bei pareigos;
  • vaiko teisių apsauga;
  • civilinė ir civilinio proceso teisė;
  • paveldėjimo teisė;
  • juridinę reikšmę turinčio fakto apie palikimo priėmimą nustatymas;

Narystė: Lietuvos advokatūros narys

Gintaras Karpus

ADVOKATO PADĖJĖJAS

Gintaras Karpus yra advokatų kontoros „Win & Law“ Simonavičius ir partneriai, advokato padėjėjas, turintis daugiau nei 15 metų teisinę patirtį. Laikotarpiu 2012-2022 m. Gintaras Karpus vykdė privačią teisinę praktiką. Laikotarpiu 2012-2021 m. dirbo akademinį darbą, dėstė teisės disciplinas Lietuvos verslo kolegijoje bei Kazimiero Simonavičiaus universitete. Laikotarpiu 2019-2022 m. dirbo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kur sukaupė patirtį šeimos teisės, vaikų teisių apsaugos, administracinės teisės srityse.

Gintaras Karpus 2007 metais baigė Socialinių mokslų kolegiją, kur įgijo profesinio bakalauro laipsnį. 2011 metais baigė Kazimiero Simonavičiaus universitetą, kur įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.

Advokato padėjėjas Gintaras Karpus praktikuoja civilinės teisės, šeimos teisės, vaikų teisių apsaugos, vartotojų teisės, intelektinės teisė bei skolų administravimo srityse.

Yra Lietuvos teisininkų draugijos Klaipėdos regiono skyriaus narys.