Case Study

US sues california for Immigration laws

Apie mus

Advokatų kontora „Win & Law“ Simonavičius ir partneriai — tai viena iš sėkmingai veikiančių kontorų Klaipėdoje. Kontora, advokato Raimondo Simonavičiaus iniciatyva, įsteigta 2015 metais.

Kontoroje dirbančių kvalifikuotų profesionalų komanda teikia teisines paslaugas administracinės, baudžiamosios, darbo, verslo, šeimos, paveldėjimo bei kitose teisės šakose. Atlieka privalomąją mediaciją šeimos bylose.

Advokatų kontoros „Win & Law“ klientai — fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie žino, kad teisinės paslaugos bus suteiktos kokybiškai ir laiku.

Sparčiai kintanti ekonominė, socialinė ir teisinė aplinka bei išaugę klientų poreikiai priverčia mums nuolat tobulėti, todėl kontora naudoja pažangiausias kompiuterines technologijas ir yra maksimaliai prisitaikiusi teikti klientams paslaugas ne tik fizinio kontakto, bet ir nuotoliniu būdu.

Siekiant taupyti klientų patiriamas bylinėjimosi išlaidas už mūsų sugaištą laiką, vykstant į bylos nagrinėjimo vietą, mes stengiamės dalyvauti bylose nuotoliniu būdu su visais Lietuvos teismais.

Kontoros komanda, atliekanti klientų pavedimus, savo darbe vadovaujasi šiais principais:

Kompetencija ir pareigingumu — įsipareigojimus klientams vykdome nepriekaištingai ir laiku.

Lojalumu klientui — advokato ir kliento tarpusavio santykiai grindžiami tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba bei visišku konfidencialumo užtikrinimo pagrindu.

Interesų konflikto vengimu — santykiuose su klientais ir kitais asmenimis veikiame taip, kad būtų išvengta kontoros klientų ir advokatų interesų priešpriešos.

Kliento paslapties neatskleidimu — visa kliento suteikta informacija laikoma advokato profesine paslaptimi.

Veiklos teisėtumu— klientų interesus giname tik teisėtais gynybos būdais ir priemonėmis.